€ 0,00 (0)
Zoeken
JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS Black Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Jack and Jones JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS black denim

JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS

Nieuw

€ 59,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 59,99

Specificaties

Model
JJIGLENN JJFOX AGI 304 50SPS NOOS
Fabrikantcode
12175890
Bestelcode
12175890--00
Kleur
black denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat uw bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging27l3228l3229l3229l3430l3230l3431l3231l3432l3232l3433l3433l3234l3434l3236l3236l343236333634363636
Bunschoten-Spakenburg122242231232112112
De Bilt11112121122222111111
Lunteren111122212222111111
Nijkerk123212322213111111
Soest112212222222211111
Zeewolde112212222122211111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.