€ 0,00 (0)
Zoeken
-20%
NAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - FreewearNAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - FreewearNAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - FreewearNAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - Freewear
  • NAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - Freewear
  • NAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - Freewear
  • NAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - Freewear
  • NAME IT KIDS NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: Medium Blue Denim | Freewear NKMTHEO DNMTARTY  2378 PANT BET NOO: - www.freewear.nl - Freewear

Name It NKMTHEO DNMTARTY 2378 PANT BET NOO: medium blue denim

NKMTHEO DNMTARTY 2378 PANT BET NOO:

SALE

€ 27,99€ 34,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 27,99€ 34,99

Specificaties

Model
NKMTHEO DNMTARTY 2378 PANT BET NOO:
Fabrikantcode
13178905
Bestelcode
13178905--00
Kleur
medium blue denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging9298104110116122128134140146152158164
Bunschoten-Spakenburg2332222122
De Bilt12311132111
Huizen222122122122
Lunteren2421222221
Nijkerk1123323221232
Soest132122311
Zeewolde13332313121
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item