€ 0,00 (0)
Zoeken
20% korting
Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS Light Grey Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS Light Grey Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS Light Grey Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS Light Grey Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS Light Grey Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS Light Grey Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS light grey denim

ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS

SALE

€ 31,99€ 39,99

Prijs per maat
  • 25L30 t/m 33L32: 31,99
  • 27L32 t/m 27L32: 39,99
Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 31,99€ 39,99

Specificaties

Model
ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ755 NOOS
Fabrikantcode
15226109
Bestelcode
15226109--00
Kleur
light grey denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat uw bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €50,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging25l3025l3226l3426l3226l3027l3227l3427l3028l3228l3029l3229l3030l3230l3430l3031l3431l3032l3232l3033l32
Bunschoten-Spakenburg111122211111
De Bilt111212221111
Huizen11111121211111
Lunteren111211212111
Nijkerk12122122211111111
Soest112121221111111
Zeewolde111112122111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item