€ 0,00 (0)
Zoeken
ONLY&SONS ONSMARK PANT CHECK DT 9661 Chinchilla | Freewear ONSMARK PANT CHECK DT 9661 - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK PANT CHECK DT 9661 Chinchilla | Freewear ONSMARK PANT CHECK DT 9661 - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK PANT CHECK DT 9661 Chinchilla | Freewear ONSMARK PANT CHECK DT 9661 - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK PANT CHECK DT 9661 Chinchilla | Freewear ONSMARK PANT CHECK DT 9661 - www.freewear.nl - Freewear

Only and Sons ONSMARK PANT CHECK DT 9661 chinchilla

ONSMARK PANT CHECK DT 9661

Nieuw

€ 49,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 49,99

Specificaties

Model
ONSMARK PANT CHECK DT 9661
Fabrikantcode
22019661
Bestelcode
22019661--00
Kleur
chinchilla

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging28l3229l3429l3230l3430l3231l3431l3232l3432l3233l3433l3234l3434l3236l34
Bunschoten-Spakenburg112222332211
De Bilt1112222332211
Huizen1112222332111
Lunteren11122223322111
Nijkerk1222233221
Soest11122223322111
Zeewolde112222322111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.