€ 0,00 (0)
Zoeken
JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Jack and Jones JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS blue denim

JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS

Nieuw

€ 69,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 69,99

Specificaties

Model
JJIGLENN JJFOX GE 737 NOOS
Fabrikantcode
12194532
Bestelcode
12194532--00
Kleur
blue denim

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €50 zijn de verzendkosten gratis.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging27322832293229343032303431323134323232343236333233343336343234343436363236343636
Bunschoten-Spakenburg11211221121211
De Bilt11212132211121231111
Huizen1112122221221221111
Lunteren11212122121221221111
Nijkerk112111211221121111
Soest1121212222221221111
Zeewolde112112222121122111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.