€ 0,00 (0)
Zoeken
Noisy May NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL Black Denim | Freewear NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL - www.freewear.nl - FreewearNoisy May NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL Black Denim | Freewear NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL - www.freewear.nl - Freewear
  • Noisy May NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL Black Denim | Freewear NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL - www.freewear.nl - Freewear
  • Noisy May NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL Black Denim | Freewear NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL - www.freewear.nl - Freewear

Noisy May NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL black denim

NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL

Nieuw

€ 49,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 49,99

Specificaties

Model
NMISABEL HW ANKLE MOM JEANS KI029BL
Fabrikantcode
27011396
Bestelcode
27011396--00
Kleur
black denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is. Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u binnen is.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging25l3026l3226l3027l3028l3228l3029l3229l3030l3031l3231l30
Bunschoten-Spakenburg1111111
De Bilt111111111
Huizen11111111
Nijkerk1111121111
Soest111211111
Zeewolde111111111
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.