€ 0,00 (0)
Zoeken
Only ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: Dark Blue Denim | Freewear ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: - www.freewear.nl - Freewear

Only ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO: dark blue denim

ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO:

Nieuw

€ 34,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 34,99

Specificaties

Model
ONLPAOLA HW SK DNM JEANS AZGZ878 NO:
Fabrikantcode
15165780
Bestelcode
15165780--00
Kleur
dark blue denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

VestigingXSl34XLl34XLl32XLl30XSl30XSl32Sl34Ml34Ml32Ml30Ll34Ll32Ll30Sl32Sl30
Bunschoten-Spakenburg3343433454241
De Bilt232514111
Huizen62213331211
Lunteren13222222232212
Nijkerk1121312221
Soest312172324
Zeewolde4422362126222
Deel dit item