€ 0,00 (0)
Zoeken
3=2
Only KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN Black/SILVER LUREX | Freewear KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN - www.freewear.nl - FreewearOnly KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN Black/SILVER LUREX | Freewear KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN - www.freewear.nl - Freewear
  • Only KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN Black/SILVER LUREX | Freewear KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN - www.freewear.nl - Freewear
  • Only KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN Black/SILVER LUREX | Freewear KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN - www.freewear.nl - Freewear

Only KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN black/silver lurex

Glitter away met deze te gekke flared broek voor de meiden. Kids ONLY broek met elastische band en uitlopende broekspijpen. 70% Polyester, 25% Metallic stof en 5% Elastaan.

Nieuw

€ 24,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 24,99

Specificaties

Model
KOGPAIGE-VILMA GLITTER PANT WVN
Fabrikantcode
15278818
Bestelcode
15278818--00
Kleur
black/silver lurex

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €3,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €6,95.

Maten in filialen

Vestiging116122128134140146152158164
Bunschoten-Spakenburg11121212
De Bilt1121111
Huizen1221212
Lunteren111121212
Nijkerk111121212
Soest11111212
Zeewolde11121211
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.