€ 0,00 (0)
Zoeken
ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: Dress Blues | Freewear ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: - www.freewear.nl - Freewear

Only and Sons ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO: dress blues

ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO:

Nieuw

€ 39,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 39,99

Specificaties

Model
ONSMARK TAP PANT MELANGE GD 5833 NO:
Fabrikantcode
22015833
Bestelcode
22015833--03
Kleur
dress blues

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat uw bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging29l3229l3430l3430l3231l3431l3232l3432l3233l3433l3234l3234l3436l34
Bunschoten-Spakenburg21212221
De Bilt1122212211
Huizen12222322111
Lunteren11122232221
Nijkerk12121231311
Soest1121232211
Zeewolde112124311111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.