€ 0,00 (0)
Zoeken
ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 Citadel | Freewear ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 - www.freewear.nl - Freewear

Only and Sons ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916 citadel

ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916

Nieuw

€ 39,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 39,99

Specificaties

Model
ONSMARK TAP PANT CHECK GW 9916
Fabrikantcode
22019916
Bestelcode
22019916--00
Kleur
citadel

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €50 zijn de verzendkosten gratis.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging2832293229343032303431323134323232343332333434343634
Bunschoten-Spakenburg12221121
De Bilt11222222111
Huizen1122123312
Lunteren1112222311211
Nijkerk1221112211
Soest111211231213
Zeewolde111122122
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.