€ 0,00 (0)
Zoeken
JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Jack and Jones JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS blue denim

Jack&Jones; Glenn slim fit jeans. Jeans met een zwarte verwassen denim look. De broek heeft een knoop en ritssluiting. 71% Katoen, 25% Polyester en 4% Elastaan.

Nieuw

€ 69,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 69,99

Specificaties

Model
JJIGLENN JJFOX JOS 247 50SPS NOOS
Fabrikantcode
12214782
Bestelcode
12214782--00
Kleur
blue denim

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €3,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €6,95.

Maten in filialen

Vestiging27302732283028322930293229343030303230343130313231343230323232343330333233343432343436323634
Bunschoten-Spakenburg1211111121121122121212
De Bilt11111211112112222111
Huizen1111211211211221211111
Lunteren1111121111111211212111
Nijkerk11112112112112212211
Soest11111211111111221212111
Zeewolde1111121121111112121211
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.