€ 0,00 (0)
Zoeken
JACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES ORIGINALS JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : Chipmunk | Freewear JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : - www.freewear.nl - Freewear

Jack and Jones JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. : chipmunk

geruite grijze pantalon van Jack & Jones. De pantalon valt slim fit en laag in de taille. De broek heeft een ritssluiting en knoop. 68% Polyester, 29% Viscose, 3% Elastan.

Nieuw

€ 59,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 59,99

Specificaties

Model
JPSTMARCO JJCONNOR AKM CHIPMUNK C. :
Fabrikantcode
12193133
Bestelcode
12193133--00
Kleur
chipmunk

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €50 zijn de verzendkosten gratis.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging27322832293229343032303431323134323232343236333233343336343234343436363236343636
Bunschoten-Spakenburg1123211341222121222
De Bilt11212122111221121111
Huizen11112222121111221111
Lunteren12121221212112211
Nijkerk11212122211212111
Soest12121211112222111
Zeewolde121122212112111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.