€ 0,00 (0)
Zoeken
Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: Dark Blue Denim | Freewear ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: - www.freewear.nl - Freewear

Only ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N: dark blue denim

Donkerblauwe spijkerbroek van Only. Deze broek valt skinny en laat de vormen mooi uitkomen. 91% Katoen, 7% Elastomultiester, 2% Elastan.

Nieuw

€ 49,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 49,99

Specificaties

Model
ONLSHAPE REG SK DNM JEANS REA9820 N:
Fabrikantcode
15180740
Bestelcode
15180740--00
Kleur
dark blue denim

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging25l3225l3426l3426l3226l3027l3427l3228l3428l3229l3429l3230l3430l3231l3431l3032l3432l3232l3033l32
Bunschoten-Spakenburg2113421111111212
De Bilt32221231211
Lunteren11111221222
Nijkerk1133444132131
Soest12112211121
Zeewolde112212221111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Laatst bekeken

U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.