€ 0,00 (0)
Zoeken
Only ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ374 NOOS dark blue denim

ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ374 NOOS

Nieuw

€ 39,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 39,99

Specificaties

Model
ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ374 NOOS
Fabrikantcode
15209155
Bestelcode
15209155--00
Kleur
dark blue denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging25l3226l3426l3227l3227l3428l3228l3429l3429l3230l3230l3431l3431l3232l3232l3433l32
Bunschoten-Spakenburg1132253233552233
De Bilt1122322232223
Huizen1212233112224222
Lunteren1112333333332221
Nijkerk12121112211111
Soest111212222322211
Zeewolde111112322111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Laatst bekeken

U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.