€ 0,00 (0)
Zoeken
Only ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS Dark Blue Denim | Freewear ONLMILA LIFE HW SK ANK  BJ374 NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Only ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ374 NOOS dark blue denim

Donkerblauwe spijkerbroek van Only. Deze skinny broek valt high waist en op de enkel. De broek is gemaakt van stretchy stof en heeft slijtplekken. 94% Katoen, 4% Polyester, 2% Elastan.

Nieuw

€ 39,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 39,99

Specificaties

Model
ONLMILA LIFE HW SK ANK BJ374 NOOS
Fabrikantcode
15209155
Bestelcode
15209155--00
Kleur
dark blue denim

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging25l3226l3426l3227l3427l3228l3428l3229l3429l3230l3430l3231l3431l3232l3432l3233l32
Bunschoten-Spakenburg11221322121212
De Bilt12232121
Huizen1212111212
Lunteren2112322322222
Nijkerk14222121221
Soest1122212112
Zeewolde233111221
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Laatst bekeken

U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.