€ 0,00 (0)
Zoeken
Vero Moda curve VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE : Black Denim | Freewear VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE : - www.freewear.nl - Freewear
  • Vero Moda curve VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE : Black Denim | Freewear VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE : - www.freewear.nl - Freewear

Vero Moda curve VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE : black denim

VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE :

Nieuw

€ 49,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 49,99

Specificaties

Model
VMLORA HW SS BL WASH JEANS-K CURVE :
Fabrikantcode
10237623
Bestelcode
10237623--00
Kleur
black denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging42444648505254
Bunschoten-Spakenburg4425342
De Bilt3313221
Huizen2222121
Lunteren3213221
Nijkerk3131211
Soest2332221
Zeewolde2422311
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.