ZoekenVerlanglijstjeInloggen/registreren
€ 0,00 (0)
JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - FreewearJACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • JACK&JONES INTELLIGENCE JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS Blue Denim | Freewear JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Jack and Jones JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS blue denim

Nieuw

€ 59,99

JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS

2732283229322934303230343132313432323234333233343432343436323634
Toevoegen aan verlanglijstje

Specificaties

Model
JJIGLENN JJFOX 50SPS CB 104 NOOS
Fabrikantcode
12252901
Bestelcode
12252901--00
Kleur
blue denim

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €4,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €6,95

Reserveren?
Eerst passen en dan betalen? Reserveer je items en laat deze bezorgen in de desbetreffende winkel. Na de bevestiging van levering houden we de items maximaal 1 week voor je achter.  

Maten in filialen

Vestiging2732283229322934303230343132313432323234333233343432343436323634
Bunschoten-Spakenburg124131411221211
De Bilt122223222222222
Huizen112111211111
Lunteren1111113211211111
Nijkerk123131423221111
Soest111121211111
Zeewolde1233334223332213
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.