€ 0,00 (0)
Zoeken
Only ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - FreewearOnly ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - Freewear
  • Only ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: Black | Freewear ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: - www.freewear.nl - Freewear

Only ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT: black

ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT:

Nieuw

€ 39,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 39,99

Specificaties

Model
ONLEMILY HW ST ANK FAUX LEATHER PNT:
Fabrikantcode
15209293
Bestelcode
15209293--00
Kleur
black

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

VestigingSl34XLl32XLl34XLl30XSl32XSl34XSl30Ll30Ll34Ml30Ll32Sl30Sl32Ml34Ml32
Bunschoten-Spakenburg424333232353442
De Bilt2221222112121
Huizen11111111111
Lunteren1121111111111
Nijkerk2111111111
Soest111111111111
Zeewolde211111113223221
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Laatst bekeken

U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.