ZoekenVerlanglijstjeInloggen/registreren
€ 0,00 (0)
ONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - FreewearONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • ONLY&SONS ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS Chinchilla | Freewear ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Only and Sons ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS chinchilla

Nieuw

€ 49,99

ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS

273228322834293229343032303431323134323232343332333434323434363236343832
Toevoegen aan verlanglijstje

Specificaties

Model
ONSMARK SLIM CHECK 020919 PANT NOOS
Fabrikantcode
22028113
Bestelcode
22028113--00
Kleur
chinchilla

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €4,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €6,95

Reserveren?
Eerst passen en dan betalen? Reserveer je items en laat deze bezorgen in de desbetreffende winkel. Na de bevestiging van levering houden we de items maximaal 1 week voor je achter.  

Maten in filialen

Vestiging273228322834293229343032303431323134323232343332333434323434363236343832
Bunschoten-Spakenburg2232111312
De Bilt111231323211
Huizen1111222221111
Lunteren111211322211
Nijkerk111122213211
Soest1121221
Zeewolde1322122222322221
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.

Cookies.

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
Cookies