€ 0,00 (0)
Zoeken
Only onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO Light Blue Denim | Freewear onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO - www.freewear.nl - FreewearOnly onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO Light Blue Denim | Freewear onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO - www.freewear.nl - Freewear
  • Only onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO Light Blue Denim | Freewear onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO - www.freewear.nl - Freewear
  • Only onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO Light Blue Denim | Freewear onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO - www.freewear.nl - Freewear

Only onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO light blue denim

onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO

Nieuw

€ 49,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 49,99

Specificaties

Model
onlSHAPE REG SK DNM JEANS REA088 NO
Fabrikantcode
15147092
Bestelcode
130200951
Kleur
light blue denim

Verzending

Na ontvangst van de bestelling en betaling wordt uw bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om uw bestelling dezelfde of de eerst volgende werkdag te versturen. Hoe snel uw bestelling de deur uitgaat, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen uw bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan kan het zijn dat uw bestelling de eerst volgende werkdag verstuurd wordt.

- Bestelt u tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat je bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

Uw bestelling wordt verzonden met MyParcel en wordt zo snel mogelijk bij u thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.

Bij een besteding vanaf €25,- zijn de verzendkosten gratis.
U ontvangt van ons altijd een mailtje zodra uw bestelling verzonden is (deze mail beland soms in uw spam). Daarin vindt u een Track & Trace code om uw bestelling te volgen. We streven er naar dat uw bestelling binnen 3 werkdagen bij u afgeleverd wordt.

Afhalen in filiaal
Wilt u uw bestelling liever afhalen in een filiaal naar keuze? Dan ontvangt u een mailtje met de datum wanneer uw bestelling klaarligt in de winkel (let goed op, deze e-mail kan in uw ongewenste e-mails terecht komen). We streven ernaar dat uw bestelling binnen 2 dagen in het desbetreffende filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wilt u uw bestelling laten verzenden naar België of Duitsland dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

Vestiging25L3226L3426L3227L3427L3228L3428L3229L3429L3230L3430L3231L3231L3432L3232L3433L32
Bunschoten-Spakenburg2111121111111
De Bilt123222212222121
Huizen152322323231142
Lunteren121312223211211
Nijkerk33232214241312
Soest21211113211
Zeewolde11121112122111
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item