ZoekenVerlanglijstjeInloggen/registreren
€ 0,00 (0)
Only KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS White | Freewear KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS - www.freewear.nl - Freewear
  • Only KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS White | Freewear KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS - www.freewear.nl - Freewear

Only KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS white

Nieuw

€ 32,99

KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS

116122128134140146152158164
Toevoegen aan verlanglijstje

Specificaties

Model
KOGROYAL LIFE REG FLARED PIM NOOS
Fabrikantcode
15313153
Bestelcode
15313153--00
Kleur
white

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €4,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €6,95

Reserveren?
Eerst passen en dan betalen? Reserveer je items en laat deze bezorgen in de desbetreffende winkel. Na de bevestiging van levering houden we de items maximaal 1 week voor je achter.  

Maten in filialen

Vestiging116122128134140146152158164
Bunschoten-Spakenburg12212121
De Bilt12213112
Huizen167762514
Lunteren21121221
Nijkerk11112112
Soest222221
Zeewolde113132323
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.

Cookies.

Met cookies en technieken die daarop lijken helpen we je beter en persoonlijker. Dankzij functionele cookies werkt de website goed. Ze hebben ook een analytische functie. Zo maken we de website elke dag een beetje beter. We laten je graag nuttige advertenties zien. Daarom gebruiken we technologie om je gedrag binnen en buiten onze website te volgen. Dat doen we op een anonieme manier. Meer weten? Lees hier alles over onze cookie- en privacyverklaring. Klik op 'Oké' om te accepteren. Kies je voor weigeren? Dan plaatsen we alleen functionele cookies. Wil je zelf bepalen welke cookies er geplaatst worden klik dan hier.
Noodzakelijke cookies
Personalisatie cookies
Analytische cookies
Marketing cookies
Cookies