€ 0,00 (0)
Zoeken
Vero Moda VMSEVEN NW SS SMOOTH COATED PANTS N Black/COATED | Freewear VMSEVEN NW SS SMOOTH COATED PANTS N - www.freewear.nl - Freewear
  • Vero Moda VMSEVEN NW SS SMOOTH COATED PANTS N Black/COATED | Freewear VMSEVEN NW SS SMOOTH COATED PANTS N - www.freewear.nl - Freewear

Vero Moda VMSEVEN NW SS SMOOTH COATED PANTS N black/coated

Zwarte jeans slim fit. Samenstelling: 77% vicose, 20% nylon, 3% elastaan. Black/COATED

Nieuw

€ 39,99

Kies de juiste maat
Toevoegen aan verlanglijstje

€ 39,99

Specificaties

Model
VMSEVEN NW SS SMOOTH COATED PANTS N
Fabrikantcode
10138972
Bestelcode
130200439
Kleur
black/coated

Verzending

Na ontvangst van de betaling wordt de bestelling zo snel mogelijk ingepakt en verstuurd. Wij streven ernaar om de bestelling dezelfde of de eerstvolgende werkdag te versturen. Hoe snel de bestelling dverstuurd wordt, is afhankelijk van verschillende factoren:

- Zijn de bestelde artikelen op voorraad? We proberen de bestelling dezelfde dag nog te verzenden.

- Moet één of meerdere artikelen uit een ander filiaal komen? Dan wordt de bestelling doorgaans de eerst volgende werkdag verstuurd.

- Heb je op een vrijdag of zaterdag besteld? Dan kan het zijn dat de bestelling pas maandag of dinsdag verstuurd wordt. 

- Bestel je tijdens de sale-periode? Dan kan het zijn dat de bestelling wegens drukte wat later verstuurd wordt.

De bestelling wordt verzonden met DHL en wordt zo snel mogelijk bij je thuis bezorgd. De verzendkosten bedragen €2,95.
Je ontvangt van ons een mail zodra de bestelling verzonden is (deze mail belandt soms in de spam). In de mail staat een Track & Trace code om de bestelling te volgen. 

Afhalen in filiaal
Wil je de bestelling afhalen in een filiaal? Dan ontvang je een mail met de datum wanneer de bestelling klaarligt in de winkel (let op, deze e-mail kan in de spam terecht komen).
We streven ernaar dat de bestelling binnen 2 werkdagen in het filiaal klaar ligt.

Verzending naar België of Duitsland?
Wil je de bestelling laten verzenden naar België of Duitsland? Dan bedragen de verzendkosten €9,00.

Maten in filialen

VestigingXXSL32XXLL34SL34ML34XLL34XSL34LL34SL32ML32XLL32XXLL32XSL32XSL30SL30LL30XLL30ML30LL32
Bunschoten-Spakenburg141431413151
De Bilt4385121911115
Huizen23111233222321
Lunteren12323111223
Nijkerk2433422132
Soest346434445612121
Zeewolde13132111411
*De getoonde voorraad komt helaas niet volledig overeen met de winkelvoorraad, doordat er online een minimale voorraad is om nee-verkoop te voorkomen. Staat de juiste maat er niet tussen, dan kunt u altijd even een berichtje sturen naar de klantenservice.
Deel dit item

Suggesties

    Laatst bekeken

    U heeft nog geen laatst bekeken artikelen.